Strona lotniska

Parking Maxi

Parking przy lotnisku Rębiechowo

od 180zł za 8 dni

Opis parkingu

Parking Maxi

Parking Maxi zlokalizowany jest 300 metrów od lotniska, a transfer na lotnisko trwa zaledwie 2 minuty.
Bezpieczeństwo pozostawionym na parkingu samochodom gwarantuje całodobowy monitoring CCTV i dozór ochrony. Parking jest utwardzony, oświetlony, posiada czujniki ruchu i rozbudowaną funkcję antynapadową.
Na parkingu skorzystać można z toalety, przebieralni dla niemowląt i usług warsztatu samochodowego. W pojeździe transferowym znajdują się foteliki dla dzieci. Parking oferuje 270 miejsc postojowych.

180zł za 8 dni

Jak dojechać na parking przy lotnisku Rębiechowo

Słowackiego 199B, Gdańsk

Od obwodnicy Trójmiasta (S6):

Najłatwiej dojechać na parking od strony Obwodnicy Trójmiasta (trasa S-6). Zgodnie ze znakami kierującymi do Portu Lotniczego należy zjechać na ulicę Słowackiego.
Po około 2 kilometrach drogę przetnie przejazd kolejowy, za nim znajduje się rondo, na którym proszę jechać prosto (drugi zjazd). Parking Maxi znajduje się około 250 m dalej, po prawej stronie. Aby do niego dojechać proszę kierować się dalej do pierwszej sygnalizacji świetlnej gdzie należy skręcić w prawo i od razu ponownie w prawo aby się cofnąć.

Dojazd dla posiadaczy nawigacji GPS.

W związku z faktem, iż parking znajduje się przy nowo wybudowanej drodze, proszę w nawigację wpisać adres Słowackiego 171. Doprowadzi to Państwa do ronda (obok firmy INTEL), na którym proszę jechać prosto (drugi zjazd). Parking Maxi znajduje się około 250 m dalej, po prawej stronie. Aby do niego dojechać proszę kierować się dalej do pierwszej sygnalizacji świetlnej gdzie należy skręcić w prawo i od razu ponownie w prawo aby się cofnąć.

Galeria

O nas

Mapa parkingów

START Parking

  • 15 000 miejsc parkingowych
  • 15 lat lider rynku
  • 4 800 000 zadowolonych podróżnych
  • 2000 zaufanych partnerów